Giyimde kalitenin bir diğer adı U.S. Polo, United States Polo Association’ın temsili markasıdır. Tarihte kralların ve asillerin sporu olarak bilinen polodan yola çıkılarak üretime başlayan marka, günümüzde kaliteyi ve şıklığı en sade haliyle üzerinde taşımak isteyenlerin tercihi. Dünyanın her yerinde polo sporunu sevenleri bir araya getirmek amacıyla işe başlayan US Polo Assn, günümüzde dünyanın her yerinde ve her alanında moda öncülüğü yapıyor. Tüm US Polo Assn koleksiyonları içinde, kendini belli eden bir tasarım çizgisi mevcut. Modanın görkemli ve çarpıcı dünyasında, sürekli gelişen teknoloji ve milyonlarca markanın arasında sahip olduğu çizgiyi asla bozmadan her zaman en kaliteyi müşterileriyle buluşturmaya devam eden sayılı markalardan biri olmayı başardı.
US Polo, logosunda hala polo sporunun ruhunu ve renklerini taşımaya devam etmektedir. Online US Polo satış sayfasından ailenizin her üyesine gömlek, kazak ve ayakkabı alabilme şansınız bulunuyor çünkü US Polo her yaştan müşterisine büyük bir yelpazede ürün seçeneği sunuyor.
US Polo ayakkabıları da hem rahatlıkları hem de yaratıcı tasarımlarıyla büyüleyici bir şıklığa sahip. Hem sportif, hem rahat hem de şık bir tarz sahibi olmak isteyenlerin, uzun yıllardır tüm cevaplarını karşılayan US Polo, online Boyner mağazasında en özel ürünleriyle sizleri bekliyor!