Boyner.com.tr’de yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde mevcut indirime ek olarak %10 indirim kampanyası yapılmaktadır. 19 Eylül 2016 tarihine kadar geçerli olan bu indirimden yararlanmak için Sepet sayfasında “BOYNER10” indirim kodunu kullanmanız gerekmektedir. Boyner tarafından yayınlanan kampanya detayları da şöyle:

200TL ve üzeri alışverişlerde mevcut indirime Ek %10 indirim kampanyası yapılacaktır. Diğer kuponlarla, kampanyalarla ve Hopi ile birleştirilemez. İndirim kuponu toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Card’ta, Boyner College, Boyner Yayınları, saat ve gözlük reyonunda, elektrikli ve elektronik ürünlerde, ev reyonlarında (Boyner Evde ve YKM Home hariç) Barbie ve Hot Wheels’te, bisikletlerde, kondisyon aletleri, All Dergisi alışverişlerinde, akülü arabalarda ve kozmetik reyonlarında geçerli değildir. İndirim kuponunuzu kullanmak için Sepet sayfasından İndirim Kuponlarım butonuna tıklayarak kazandığınız indirim kuponunuza ulaşabilirsiniz. İndirim kuponu ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, kupon bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İndirim kuponu karşılığı para iadesi yapılamaz. Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan İndirim Kuponu iptal edilir.

Kampanyalı ürünleri buradan görüntüleyebilirsiniz. Sitemizde paylaştığımız Boyner indirimlerini bu sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.