Trendyol.com sitesinden yapacağınız İnci markalı ürünler 69 TL‘den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. İnci’nin en dikkat çekici ve özgün ürünlerini indirimli fiyatlarla alabilmeniz için yapmanız gerek tek şey ise kampanya dahilindeki ürünleri Trendyol internet sitesinden sipariş vermek. Üstelik siparişiniz 24 saat içinde kargoda.

17 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli olan bu fırsatı sakın kaçırmayın. Kampanyanın geçerli olduğu ayakkabı, babet, loafer, dolgu topuklu ayakkabı, sandalet, sneaker ve yüzlerce ürünü görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İnci, stilinden ödün vermeyen, tek başına tüm kombinden rol çalabilecek kadar dikkat çekici olmasına rağmen rahatlıktan feragat etmeyen bu ayakkabılarla, normalde zor olan hazırlanma ritüeli bir zevk haline geliyor. İnci ayakkabı, babet, loafer, dolgu topuklu ayakkabı, sandalet, sneaker modellerindeki indirimler ile Trendyol sitesinde sizleri bekliyor.

Sitemizde paylaştığımız Trendyol indirimlerini buradaki sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki indirimlerini de İnci indirimleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.