Sihirli Günler kampanyası kapsamında Trendyol sitesi üzerinden yapacağınız Harley Davidson ve Cat ürün alışverişlerinizde büyük indirim sizleri bekliyor.

Trendyol da Sihirli Günler için bir kampanya düzenleyerek kullanıcılarına büyük indirimli alışveriş imkanı sağlıyor. Trendyol sitesi üzerinde Harley Davidson ve Cat markalı 90 üründe geçerli bu fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Sezon başında böyle bir indirimi bir daha bulamayabilirsiniz. Harley Davitson Bot, Çizme, Günlük Ayakkabı, Cat Bot, Çizme ve Günlük ayakkabılarda geçerli yüzde 40’a varan indirim sizleri bekliyor.

İndirimden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey kampanya dahilindeki ürünleri sepetinize eklemek ve ödemeyi yapmak. Gerisini Trendyol sizin için halledecektir. Üstelik yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava seçeneğinden yararlanın.  Kampanya dahilindeki ürünleri buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Sitemizde paylaştığımız Trendyol indirimlerini Trendyol İndirimleri sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Harley Davidson İndirimleri ve Cat İndirimleri sayfalarımızı da ziyaret ederek indirimleri yakalayabilirsiniz.